Hakkımızda

Polyurea Yalıtım da Erba Yalıtım izolasyon olarak kurulduğu günden itibarenyaklaşık 10 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile yalıtım sektöründe kendineönemli ölçüde yer edinmiş Erba Yalıtım Erkan SATILMIŞ, 2017’den itibaren ERBA YALITIM İZOLASYON İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak merkezi Ankara’da bulanan şirketimiz Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Kuruluşundan bugüne kadar geçen zaman içinde yalıtım sektörünün tümihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla alanında eğitimli kadrosu ile çalışmalarınıyürütmektedir.

Uzman teknik kadrosu poliüretan köpük ısı yalıtımısu yalıtımı (polyurea,  sürme yalıtım, dilatasyon yalıtımı, poliüretan enjeksiyon, likit membran), epoksi kaplama ve polüretan zemin kaplamaları ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederekuygulama alanında üstün hizmet çalışmalarına devam etmektedir.

Müşterilerimizintalep ve beklentilerini tam ve zamanında, dünya standartlarına uygun kaliteligüvenilir hizmet verebilmek için sürekli yenilikçi yönetim sistemi anlayışı ileyalıtım sektöründeki kurumsal yapısını korumaktadır.